Hendek Vadi Emlak
Hendek Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından, Manisa’nın Soma ilçesinde maden kazası sonucu ölen işçiler için mevlid-i şerif okutuldu.

 Hendek Orta Camii de Akşam namazının ardından  okutulan mevlid-i şerife MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel, İlçe Yönetimi, MHP Hendek Belediye Meclis Üyeleri, MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal, Yönetim Kurulu Üyeleri ,  Hendek Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Emrah Kartal,yönetimi ve vatandaşlar katıldı.

 Mevlid-i şerif okutulmasının ardından kısa bir açıklama yapan Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal “ Türk Milletinin bir kez daha büyük bir acıyla karşılaştığını ifade ederek, “Bu felaket, bu facia ve bu ihmalle yitip giden canlar yüreklerimizi yaktı. Şehit olan madencilerimizi rahmetle anıyor, yakınlarına, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Yerin yüzlerce altında mahsur kalan işçilerimizin kurtulmasını umut ediyoruz. Allah büyük Türk milletine böyle acıları bir daha yaşatmasın” dedi.

Mevlid-i şerifin ardından dualar edildi.camii çıkışı vatandaşlara lokum ikram edildi.