Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Ülkü Ocaklarının verdiği iftar yoğun katılımla gerçekleşti.

Kemalpaşa caddesi üzerinde bulunan Ülkü Ocakları binası ve cadde üzerinde Hendek Ülkü Ocaklarının verdiği iftara MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül, İl Yönetim Kurulu üyeleri,MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu,İlçe Yönetimi,Ülkü Ocakları İl Başkanı Samet Şahin  ,İl Yönetimi,MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman,Hüdaverdi Bahadır, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal,Ülkü Ocakları yönetimi, Eski MHP Hendek İlçe Başkanı Ahmet Mercan, ve vatandaşlar katıldı.

MHP İl Başkanı Levent Bülbül cadde esnafı ile kısa bir süre sohbet etmesinin ardından iftar programına geçti.

İftarda aynı masayı paylaşan MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül, MHP Belediye Başkan Aday adayları ve eski partililer bir süre sohbet etmesinin ardından yemeğe geçildi.

MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül ,İftar programını düzenleyen Hendek Ülkü Ocakları Başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

İftar programını düzenleyen Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal İftar programına katılan misafirleri ile tek tek ilgilenerek kendileri ile sohbet etti.

Baykal ,Ülkü Ocaklarının düzenlediği iftar programında huzurlu ve güzel bir ortamda birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan geçirdiklerini belirterek ,herkesin Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni etmesinin ardından İftara katılan herkese teşekkür etti.

İftar sonrası MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül ve beraberindekiler MHP Hendek İlçe Teşkilatına geçerek bir süre teşkilat binasında sohbet ettiler.