Hendek Vadi Emlak
Hendek Ülkü Ocakları 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma programı düzenledi.

Hendek Ülkü Ocakları binasında düzenlenen 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma programına MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu,MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü,Yönetim kurulu üyeleri ve Ülkücü gençler katıldı.

Okunan Kuran-ı Kerim’in ardından Çanakkale zaferinin anlatıldığı slayt sunum yapıldı.

Slayt sunumun ardından MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu Çanakkale’de şehit olanlara Allah’tan rahmet diliyorum. Onlar olmasaydı bizlerde olmayacaktık.Bu vesile ile sizlerde camiamızda filizlenmiş gençlersiniz.Allah sizlerden de razı olsun.Sizlerden isteğimiz bu davaya sahip çıkmanız.Bu davayı öğrenin ve öğrenmek için çaba sarf edin.Bu davanın temel felsefesini büyüklerinizden öğrenin.Allah bizi bu davadan ayırmasın.Hep birlikte güzel şeyler yapacağız diyerek gündeme dair konuşma yaptı.

Hainler Vatanperver,Vatandaşlar hain ilan ediliyor

MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu Sakarya’da yaşanan olayları eleştirerek .Biz olmadığımızda memleketin başı boş.Neler oluyor görüyorsunuz.Hainler vatanperver diye gösteriliyor.Hainlerle karşı karşıya gelen vatandaşlarda vatan haini olarak gösteriliyor.

Sakarya’da olan olayları hepimiz biliyoruz.Polis arkadaşlarda elbette kendilerine verilen talimatları uyguluyorlar.Ancak olanlar bizi incitmiştir.Orada vatan hainlerine karşı durmaya çalışan vatandaşlarımızı vatan haini olarak ilan etmeleri bizi üzmüş ve yaralamıştır.İnşaallah onlarda yaptıkları hatanın farkında olmuşlardır ki , zaman zaman farklı beyanatlar duyuyoruz. Bizim camiamızdan olmasa bile vatandaşlarımızı hiçbir zaman sahipsiz bırakmadık bırakmayız da.Gerek Ülkü Ocakları olarak gerek MHP olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Uzun yıllar Ülkü Ocakları Başkanlığı görevi yapan MHP Hendek Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Aygüneş Ülkücülük ile ilgili bilgiler vererek “ Ülkücülük davayı yaşamaktır.Haksızlığa müsamaha göstermemektir.Haksızlık yapmamaktır.Ülkücü aynı zamanda edepli ve haddini bilen insandır.Bizim sizlerden istediğimiz bunlardır diyerek bu anlamlı gecede burada olduğunuz için teşekkür ederim “ dedi.

Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü Çanakkale şehitlerimizi rahmetle andığımız bu güzel gecede herkese teşekkür ediyorum.

Program Hendek Ülkü Ocakları katılanlara ikramda bulunması ile son buldu.