Hendek Vadi Emlak
Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü'nün Ramazan Ayı mesajı "Hz. Peygamber sallallahü aleyhi vesellem Ramazan ayının yüceliğini bildirmek üzere “Kim inanarak ve sevabını da Allah’dan umarak ramazan ayında oruç tutarsa, geçmiş (küçük) günahları bağışlanır” buyurmuşlardır. Ramazan, nefislerin terbiye edildiği, yoksulların doyurulup gözetildiği, sevap ve mükâfatın arttığı; af ve mağfiretin çokça ihsan edildiği ve İnsanların Cehennemden azad olduğu aydır.İçerisinde "Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nin bulunduğu” Ramazan ayı  tutulan oruçları, kılınan teravih namazları, okunan hatim ve mukabeleleri, iftar ve sahurları, dua, tövbe, zikir ve niyazları ile baştan sona bir feyz, rahmet ve bereket ayıdır.

Ramazan ayında, fert ve toplum olarak birbirimizi anlamaya, birbirimize karşı dürüst olmaya, sevgi ve saygı göstermeye her zamankinden daha çok ihtiyacımız bulunmaktadır. Ramazan’da değişmek, onun etkili manevi ortamında değişimi gerçekleştirmek, murad-ı İlâhi’ye uygun birer kul olarak Mü′minlerin bu ayda yaşayacakları coşkunun ibadetin coşkusu olması temennisiyle Ramazan ayının Türk-İslam dünyasının hasret kaldığı huzur ve esenliğe ulaşmasında bir dönüm noktası olmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün Müslümanların ramazan ayını tebrik eder, ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Mevlâ’dan niyaz ederim. Rabbim tekrarlarını nasip etsin