Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Süleyman Kalk yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajında “ İyi ve kötü anılarıyla, 2015 yılını geride bırakıyoruz ve Yüce Allah’a bizleri yeni bir yıla kavuşturduğu için şükrediyoruz.

Soydaşlarımız Irak’ta, Suriye’de,  Bayırbucak’da ve Doğu Türkistan’da tarifsiz acılar yaşamış, İslam dünyası ise geri kalmışlığın ve iç çekişmelerin pençesinde kıvranmaya devam etmiştir.

Memleket sathında ve dünyadaki bu hazin gelişmeler karşısında, Ülkücüler olarak bir an olsun umutsuzluğa kapılmadan çalışmaya gayret ettik. Gücümüz nispetinde gariplerin kimsesizlerin yanında olduk, mazlumlara el uzatmaya, Türk gençliğini harekete geçirmeye ve geleceğin müreffeh Türkiye’sinin kahramanlarının yetişmesine katkıda bulunmaya çalıştık. Ege Üniversitesi tarih bölümünde okuyan Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimiz eli kanlı teröristlerce şehit edilmiştir. Bu olay hepimizi derinden üzmüştür.

Türk-İslam coğrafyasında zulmün yaşanmadığı, terörün olmadığı, şehit haberlerinin gelmediği; huzurlu ve mutlu bir yıl olmasını Yüce Allahtan temenni ediyoruz.