Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim vakfı ,Üniversite gençliğine Aşüre dağıttı.

Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim vakfı ,Hendek Eğitim Fakültesi bahçesinde Öğrencilere Aşüre ikram ederek Muharrem ayını kutladılar.

Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim vakfının Akşam namazının ardından düzenlediği Aşüre günü programına MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu,İlçe Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayı Hüdaverdi Bahadır,Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı İsmail Baykal,Yönetimi ve gençler katıldı.

Okunan Kuran-ı Kerim ve dua edilmesinin ardından misafirlere Aşure ikramı yapıldı.

Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı İsmail Baykal,Muharrem ayı dolayısı ile Aşure günü düzenledik.Üniversite gençliğimizin ilgisi bizleri son derece memnun etmiştir. Bu tür etkinlikler öğrenciler arasında kaynaşma ve bütünleşmeye vesile olurken, Türk ve Müslüman kültür, örf ve ananelerini de yaşatmaya vesile oluyor. Herkesin  muharrem ayını kutlarım" dedi

Türk ve Müslüman kültür, örf ve ananelerini de yaşatmaya vesile olduğunu belirten  MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,programı düzenleyen Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim vakfı başkanı ve gençlere teşekkür ederek ,herkesin Muharrem ayını kutladığını ifade etti.