Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te Kamu-Sen’e bağlı Türk Sağlık-Sen üyeleri kahvaltıda bir araya geldi.

Hendek Botanik Bahçede Mimoza Restaurant’ın hazırladığı kahvaltıya Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz,Yönetim kurulu üyeleri, Türk Sağlık-Sen Hendek temsilcisi Ebru Gürlü,Yönetim Kurulu ve Sendika üyeleri katıldı.

Kahvaltıda Türk Sağlık-Sen Hendek Temsilcisi Ebru Gürlü şunları söyledi” Son zamanlarda Hendek Devlet Hastanesinde bir Doktorumuz ve Sağlık memurumuza yapılan saldırılar bizleri üzdü. Yetkililerimizin bu tür saldırıların önüne geçmesi için gerekli tedbirlerin arttırılarak alınmasını istiyoruz.Bu saldırıların ardından moral ve motivasyonu bozulan Sağlık çalışanlarımızın azda olsa bir araya getirerek güzel zaman geçirmelerini istedik.Üyelerimize yapılan bu saldırıları kınıyor ve her zaman üyelerimizin yanında olarak hukuki boyutunun da takipçisi olacağız.Kahvaltıya katılarak bizlerle birlikte olan herkese teşekkür ederim.

Türk Sağlık Sen İl Başkanı İrfan Korkmaz ise şunları söyledi “Yerel siyasetçilerimiz Sendika üyeliği için uğraşmak yerine bu tür saldırıların önüne geçilmesi için çaba göstermelerini bekliyoruz. Yapılan saldırıları her zaman ve her yerde kınıyoruz.Kaynaşma ve Motivasyon amaçlı düzenlenen Kahvaltı programına katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Hendek Botanik Bahçede  Hendek’te görev yapan Doktorlar,Sağlık memurları,Sağlık Hizmet çalışanları kahvaltıda bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundular.