Hendek İnşaat Tadilat
 

Hendek Süt Birliği Yönetimi bir araya gelerek ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Hanpet Restaurant’ta  düzenlenen yemekli toplantıya İlçe Tarım Müdürü Temel Ata,Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran,Hendek Süt Birliği Başkanı Seyfi Arslan,Dereköy Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Osman Çulhaoğlu ,Süt Birliği Yönetimi ve Süt Toplayıcı işletmeler katıldı.

Yeni faaliyete başlayan Hendek Süt Birliği Başkanı Seyfi Arslan “Amacımız birliğimizin ilk yılında vatandaşımızı sütçülük ile ilgili bilgilendirmek ve üye sayısını çoğaltmaktır.Üreticilerimizi ekonomik olarak kalkındırmak.Köylülerimize en güzel şekilde hizmet vermek ve her geçen gün birliğimizi daha geliştirmek için çalışmalarımızı yürüteceğiz.Süt Birliğine üye olmayan Vatandaşlarımız Süt desteklemesinden faydalanamayacak.Birliğimize üye olmak isteyen vatandaşlarımızın çiftçi belgesi olması gerekiyor” diyerek Yönetim ile birlikte çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Süt Birliğine üye olmak isteyen vatandaşların Çiftçi Belgesi olması gerekiyor.Ayrıca Birliğe üye olmayan vatandaşlar Süt desteklemesinden faydalanamayacağı belirtildi.

Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran ise çiftçi belgesi olmayan vatandaşlardan hiçbir maddi talep olmadan Belgeyi vereceklerini belirtti.

Süt Birliği bilgilendirme  toplantısında İlçe Tarım Müdürü Temel Ata Vatandaşların 6.aya kadar Hayvanlarına küpe taktırmaları gerektiği konusunda bilgilendirdi.

Hendek Süt Birliği bilgilendirme toplantısında Yetkililer ve Süt Toplayıcı işletmeler fikir alış verişinde bulunmalarının ardından toplantı son buldu.

Hendek Süt Birliği Başkanlığını Seyfi Arslan yürütürken Başkan Yardımcısı Murat Özmert,Yönetim Kurulu ise Turgut İzci,Hasan Ayar’dan oluştu.