Hendek İnşaat Tadilat
Sakarya İli Hendek İlçesi Süt Üreticiler birliği 1.Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Konferans salonunda yapılan Sakarya İli Hendek İlçesi Süt Üreticileri Birliği 1. Olağan Genel Kuruluna Adapazarı Süt Üreticiler Birliği Başkanı Mahit Tınmaz , Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan,Muhtarlar ve üyeler katıldı.

Hendek Süt üreticiler Birliği 1.Olağan Genel Kurulu öncesi Cemal Özbek Başkanlığında Divan kurulu oluşturuldu.Divan Üyeleri Orhan Abalı ve Nuri Dere’den oluştu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 18 Maddelik Gündem Maddelerine geçildi.Faaliyet raporlarının ibrasının ardından seçimlere geçildi.

Seçime tek liste ile giren Seyfi Aslan 67  üyenin bulunduğu Sakarya İli Hendek İlçesi Süt Üreticileri birliği Başkanı oldu.

Seçimin ardından Üyeler,Seyfi Aslan ve Yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

Tek liste ile seçime girerek Hendek Süt Üreticileri Birliği Başkanı olan Seyfi Aslan üyelerin gösterdiği teveccühe layık olmak için çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek,olağan Kurula katılan herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

Hendek Süt Üreticileri Birliği Başkanı Seyfi Aslan olurken Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu.

Murat Özmert,Turgut İzci, Hasan Ayar, Ahmet Yarış

Denetim Kurulu ise Hamit Yılmaztürk,Ali Kahveci ve Ahmet Töremiş’ten oluşurken Üst Birlik temsilcisi Seyfi Aslan oldu.