Hendek Olimpik Spor Kulübü güreş takımı turnuvaya damgasını vurarak takım halinde U13 kategorisinde TÜRKİYE ŞAMPİYONU U11 kategorisinde de TÜRKİYE İKİNCİSİ olarak çifte kupa sevinci yaşadı. Hendek Olimpik Spor Kulübü güreş takımı turnuvanın en teknik ve en başarılı kulübü olarak da takdir edildi. Şampiyonluğu getiren sporcularımız U11 kategorisinde 41 Kg Yiğit Tamer Taşkın ile 62 Kg Aras Çelik Türkiye Şampiyonu, 44 Kg Yunus Akyıldız ile 57 Kg Muhammed Emin Aslan Türkiye Üçüncüsü olmuştur.

U13 kategorisinde 41 Kg Eren Cin Türkiye İkincisi, 44 Kg Eymen Çolak, 62 Kg Eymen Türk ile 78 Kg Efe Demir  Türkiye Üçüncüsü olmuştur.

Hendek Olimpik Spor Kulübü başkanı Feyzullah Köstereli alınan şampiyonluk kupalarının üzerimizde büyük emekleri olan, kulübümüzün kurucusu ve onursal başkanı sayın Milletvekilimiz Ali İnci'ye hediye ediyoruz dedi.

Başkan Köstereli ayrıca şampiyonluğa giden yolda bizlere olan güven ve desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce'ye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Nevzat İnanç'a, Büyükşehir Spor Daire Başkanı İlhan Şerif Aykaç'a, Büyükşehir Spor Kulübü Başkanı Cevat Ekşi'ye, sporcularımızın yetişmesinde büyük emekleri olan değerli antrenörlerimize, destek personeli arkadaşlarımıza ve onları bugüne getiren değerli ailelerimize maddi ve manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Şampiyonluk Sakarya'mıza Hendek'imize hayırlı olsun diyerek sözlerini sonlandırdı.