Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü öğrencilerine Sakarya Üniversitesi Lisans ve Önlisans Eğitim-ÖğretimSınav Yönetmeliği ve Meslek Yüksekokulları Zorunlu İş Yeri Stajı Yönergesi hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantının başında konuşma yapan Meslek Yüksekokulu MüdürüYrd. Doç. Dr. Beytullah EREN öğrencilere Hendek Meslek Yüksekokulunun mevcut durumu, 2. Organize Sanayi Bölgesinde inşaatı süren yeni kampüs çalışmaları ve 3+1 Eğitim Modeli hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Daha sonra 2013-2014Öğretim yılı Bahar yarıyılı sonunda 4.00 tam not üzerinden 3.95 not ortalaması sağlayan Elektronik Teknolojisi Bölümü öğrencisi Ahmet TEBELLEŞ’e Yüksek Onur belgesini takdim ederek başarılarının devamını diledi.

Tören, Yüksek Onur ve Onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilere belgelerinin takdim edilmesi ve kokteyl ile son buldu.

2013-2014 Öğretim Bahar Yarıyılında

Yüksek Onur Belgesi Alan Öğrencilerimiz

Ahmet TEBELLEŞ, Elif ILGAZ, Nejat ŞENOL, Samet BİLİR, Mert ÖZEN, Furkan TURANİ, Tuğba KUŞCAN, Musa ÖK, Serap POLAT, Emre ERASLAN, Gökalp KARAGÖZ.

 

Onur Belgesi Alan Öğrencilerimiz

Ayhan IŞIK, Mürşit GÜLAŞTI, Erdem KILIÇ, Furkan BURAN, Burak ASLAN, Musa MUTLU, Ramazan DEMİR, Meliha YAĞCIOĞLU, Ayşe Kübra ÇAMUR, Melis GÖKKAYA, Ayşe BARUTÇU, Murat ÖZKAN, Sema KESKİN.