Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Meslek Yüksekokulunda dönemlerini dereceyle bitirerek Onur ve Yüksek Onur öğrencisi olmaya hak kazanan öğrencilere başarı belgeleri yapılan törenle verildi. Üstün bir başarı göstererek 2012-2013 Güz yarıyılı sonunda 4 üzerinden 4 tam not ortalaması ile dönemini tamamlayan Muhasebe ve Vergi Bölümü öğrencisi Hanife Gültaş ve Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü, Makine Programı öğrencisi  Emin Çakmak’ a belgelerini takdim eden Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Yüksel öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Daha sonra 3.90 not ortalaması ile 2.liği paylaşan zemzem kolay ve onur kocabaş’ a belgelerini Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Muhammet Özyurt, 3.80 not ortalaması ile 3.lüğü paylaşan Havva Özlem Yılmaz Ve Selin Gölet’ e ise belgelerini müdür yardımcısı ve aynı zamanda yönetim ve organizasyon bölüm başkanı Yrd. Doç.dr. Nihat Kurt verdi.

 

Daha sonradiğeryüksek onurbelgesi almaya hak kazananayşe cebeci saklı, başak tutkun, kübra tunca, barış aydın, aslı arpacı, muhammed ögüt, hasancan alkan’ a belgeleri Bölüm Başkanları tarafından takdim edildi.

 

Onur Belgesi Almaya Hak KazananMesut Keskin, Emrah Güler, Ünal Tayar, Hülya Eski, Nihal Şahin, Fatme Özgür, Burak Cebeci, Ayşe Semiz, Reyhan Yılmaz, Zeynep Yaman, Aysun Beslan, Sevda Nur Çem, Arzu Kamilçelebi, Mehmet Ali Başboğa, Semra İlgazi, Yeşim Demir, Süleyman Şahin, Dursun Güngör, Sena Türkoğlu, Binnur Önal, Ömer Manas, Özkan Çoban, Zeynep Evircan, Miray Kısakol, Kubilay Atik, Zehra Kaya, Merve Fatma Uyanık, Uğur Çullu, Uğur Çelik, Bahar Kander, Kadir Yağız Eraslan, Hızır Furkan Çelik, Esra Çelik, Büşra Cirit, Nigar Adanur, Nuri Yurttutan, Havva Yıldız, Bayramali Yıldız,Berna Odabaş, Burçin Özcan, Ahmet Volkan Atabek, Umut Yasin Çiftçi, Ömer Yıldırım’a ise  Öğretim Elemanları tarafından belgeleri takdim edildi.

 Son olarak 2012-2013 Güz Yarıyılında 3+1 Mesleki Uygulama kapsamında hazırladığı rapor ile tüm Meslek Yüksekokulları arasında 1. olan İnşaat Teknolojisi öğrencisi Nevzat nazir, Prof. Dr. İbrahim Yüksel tarafından ödüllendirilerek tören sona erdi.