Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Meslek Yüksekokulu’na (MYO) 2. OSB’de yapılacak olan projeyle ilgili olarak toplantı düzenlendi. Toplantıya Vali Mustafa Büyük ve Milletvekili Şaban Dişli de katıldı.

 

Protokol üyeleri

Vali Mustafa Büyük ve AKP Milletvekili Şaban Dişli Hendek protokolü ile bir araya geldi. Kupa Köfte-Kebap Salonu’nda düzenlenen yemeğe SAÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Musa Eken, Kaymakam Mustafa Ayhan, SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rahmi Karakuş, Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek MYO Müdürü Doç. Dr. İbrahim Yüksel, SAÜ Genel Sekreteri Metin Küçük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İl Genel Meclis üyeleri M. Nedim Alkan ve Alaattin Paşa Kaba ile 2.OSB Müdürü Fikret Arslan katıldı.

Sinevizyonla tanıtım

Yemek öncesi objektiflere poz veren protokol daha sonra basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi. Toplantıda 2.OSB’de yapılacak olan Hendek Meslek Yüksekokul binası ile ilgili görüşmelerin yapıldığı öğrenildi. Ayrıca protokole MYO projesinin sinevizyon gösterimi ile tanıtıldığı öğrenildi. Basına kapalı yapılan toplantı bölümünün ardından protokol bir süre sohbet ettikten sonra program son buldu.