Hendek İnşaat Tadilat
 

 

Hendek Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Hendek MYO Konferans salonunda yapılan bilgilendirme toplantısına Hendek MYO Müdürü Doç.Dr.İbrahim Yüksel,Müdür Yardımcısı Yard.Doç.Dr.Nihat Kurt,Müdür Yardımcıları,Öğretim görevlileri ve Öğrenciler katıldı.

2011 – 2012 öğretim yılı Bahar Yarıyılı başlangıcında Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda açılış konuşması yapan Okul Müdürü Doç. Dr. İbrahim Yüksel Meslek Yüksekokuluna alınan arsada yeni kampüsün yapımı için gerekli destekleri aldıklarını ifade etti.

 

Doç. Dr. Yüksel yeni kampüsün planlanan süre içerisinde tamamlanacağını bu sürenin 2 yılı aşmayacağını sözlerine ekledi. Daha sonra Müdür yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Nihat Kurt öğrencilere Yurt dışı eğitimi ile ilgili bilgiler verdi.

 

 Yrd. Doç. Dr. Kurt Hendek Meslek Yüksek Okulu ile Almanya Dr. Robert Eckert Akademisi arasında imzalanan ve uygulamaya konulan 2’ li anlaşma hakkında detaylı bilgiler verdi. Ayrıca 2011 – 2012 Bahar Yarıyılı itibarı ile ERASMUS programına müracaat eden öğrencilere de ek bilgiler sunarak; ERASMUS kapsamında Dr. Robert ECKERT Akademisine 20 öğrencinin staj programı için gideceğini sözlerine ekledi.

 

Toplantı daha sonra Hendek Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri Yılmaz Bekliyen’ in “Sakarya Üniversitesi Lisanasve Önlisan Eğitim – Öğretim ve Sınav Yönetmeliği ile ilgili bilgiler okunarak soruları cevaplandırdı.