Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Meslek Yüksek Okulu 2011-2012 Bahar yarı yılı sonu 119 öğrenci mezuniyet heyecanı yaşadı.

Hendek Meslek Yüksek Okulu bahçesinde düzenlenen mezuniyet programına Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Çizer,İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar,Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Rahmi Karakuş, Hendek MYO Müdürü Doç.Dr.İbrahim Yüksel,Daire amirleri,Öğretim görevlileri,öğrenciler ve aileler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Rahmi Karakuş ve MYO Müdürü Doç.Dr.İbrahim Yüksel mezun olan tüm öğrencilere hayatlarında başarılar dileyerek güzel bir günü hep birlikte yaşadıklarını ifade ettiler.

Konuşmaların ardından Okul Birincisi Fatma Yazar,Bilgisayar Programcılığı bölüm birincisi Seda Akdağ, Elektrik bölümünden Erhan Sütçü,İnşaat teknolojisi bölümünden Murat İkinci,Muhasebe bölümünden İlknur Gider,Makine bölümünden Bahadır Akağaç,Makine Resim bölümünden Hülya Darga, Elektronik Teknoloji bölümünden Burak Uçarkuş ve Pazarlama bölümü birincisi Mehmet Candan’a Okul İdaresi tarafından küçük altın hediye edildi.Ayrıca bölüm birincisi olan öğrencilere Takdir ve onur belgeleri takdim edildi.

5 yaşında ki Minik Emir Okul Birincisi annesi Fatma Yazar ile birlikte mutluluğu yaşadı.

Mezuniyet programı Öğrencilerin kep atması ve Müzik eşliğinde gönüllerince eğlenmesi ile birlikte son buldu.