Yoğun katılımın olduğu programa; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Yavuz Kılıç “ Programa katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilere özgüven ve sorumluluk duygusu geliştirmeye, okula bağlılıklarını artırmaya, yeni ilgi alanları oluşturmaya, millî, manevî, ahlaki, insanî ve kültürel değerleri kazandırma amacıyla bu etkinlikleri düzenlemekteyiz dedi.

5 öğrenci birbirinden güzel şiirleri okudular. Şiir dinletisini takiben Okulun Matematik Öğretmeni Seher Hicret Liman ve öğrencilerimiz izleyicilere güzel bir müzik ziyafeti sundular.

Şiir ve Müzik dinletisinde görev alan Şair ve öğrenciler Temel Ata’nın sunumuyla Türk Halk Müziği seslendirenler Baki Gönülal, Burhan Coşkun, Şaiirler;  Nezmiye Hicran, Yunus Kara, Batuhan Çakıroğlu ( Öğrenci), Mehmet Kurna, Yasmin Korkut, Tarıkcan Bodur (Öğrenci), Dursun Yelken, Erdal Dursun, Seher Hicret Liman (Öğretmen) Müzik, Ziyaattin Ekici, Mustafa Delibaş, Erdal Ebem, Erkan Akyüz (Öğrenci) , Enes Şaban Er (Öğrenci), Eda Okşit (Öğrenci), Damla Abuzerli, Gürhan İnce, Halil Müftüoğlu, Yunus Kara şiirler okudular.

 

Programın sonunda Okul Müdürlüğü tarafından hazırlanan plaketler, programa katkısı olan tüm yerel şair ve öğrencilere programa katılan daire amirleri tarafından verilerek onurlandırıldı.

Program sonunda misafirlere ikramda bulunuldu.

Program tüm izleyicilerden büyük bir beğeni aldı. Misafirler bu tür programların her zaman olmasını ve programın hazırlanmasında emeği geçen başta Okul Müdürü Yavuz Kılıç olmak üzere emeği geçen öğrencilere ve şairlere çok teşekkür ediyoruz ve başarılar dilediler.