Hendek Vadi Emlak
SAÜ. Hendek Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Öğretim yılı sonunda mezun olan 190 öğrenci diplomalarını törenle aldı.

Meslek Yüksekokulu bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Eken, Hendek İlçe Kaymakamı Mustafa Ayhan, Eğitim Fakültesi Dekan Vekili, Doç. Dr. Şenol Beşoluk, Eğitim Bilimleri Enstitü Müdür Prof. Dr. İsmail Güleç,Hendek MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Beytullah Eren ile Öğretim Elemanları,ve Aileler katıldı.

Törende konuşan Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Beytullah Eren “ bugün üniversite mezunu gençler olarak hayata atılmaktasınız. Bu başarınızdan dolayı sizleri tüm akademik ve idari personelimiz adına yürekten kutluyorum. Bundan sonraki yaşamınızda aldığınız eğitim çerçevesinde kamu veya özel sektörde hizmet ederek ülkemizin kalkınması için çalışacaksınız. Meslek hayatınızdaki davranışlarınız, faaliyetleriniz ve başarılarınız bizlerin iftihar kaynağı olacaktır dedi ve Dikey Geçiş Sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi.Ayrıca 17.si düzenlenen Hendek Meslek Yüksekokulu Mezuniyet töreninde bizleri yalnız bırakmayan Değerli Protokol Üyelerine, öğrenci ailelerine ve öğrencilere teşekkür etti.

Daha sonra Hendek İlçe Kaymakamı Sayın Mustafa Ayhan’ın konuşmasının ardından ödül törenine geçildi.

Törende Bölüm birincisi öğrencilere Plaket ve hediye takdim edildi.Okul Birincisi Sena Türkoğlu,kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

Konuşmalar ve plaket takdiminin ardından mezun olan öğrenciler Kep atarak coşkuyu aileleri ile birlikte yaşadılar.

BÖLÜMLERİNDE BİRİNCİ OLAN ÖĞRENCİLER

BÖLÜM

ADI-SOYADI

Bilgisayar Programcılığı

Sena TÜRKOĞLU

Muhasebe ve Vergi Uyg.

Havva Özlem Yılmaz

İşletme Yönetimi

Uğur ÇELİK

Elektronik Teknolojisi

Nuri YURTTUTAN

Pazarlama

Berna ODABAŞ

Makine

Adem SEVÜK

Elektrik

Dursun GÜNGÖR

İnşaat

Havva YILDIZ

Makine Resim Konstrüksiyon

Emrah GÜLER