Hendek Vadi Emlak
Hendek  İmam Hatip Oratokulu Eğitimde Yönetim Kalite Sistemi yarışmasında ilçe birinciliği il üçüncülüğünü kazanarak kalite belgesi aldı. Henüz 2 Yıl önce kurulan, geçen yıl İmam Hatip Lisesi bünyesinde açılan bu yıl ise kendisine ait Tepecikteki Eski Kız Yurdu binasına taşınan okulun kısa sürede bu başarıyı yakalaması İlçe Milli Eğitim ve İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından ödüllendirildi.

 

İlçemiz İmam Hatip Ortaokulu Milli Eğitim Bakanlığı Eğitimde Yönetim Kalite Sistemi (TKY)'nde 2013-2014 yılı yılın kaliteli kurumu kategorisinde il üçüncülüğünüi kazanarak kalite belgesi aldı. İl düzeyinde 720 okulun katıldığı EKYS değerlendirmesinde başarılı ekip çalışmalarından dolayı bu belgeyi almaya hak kazandılar.

İl Milli Eğitim Müdürü Yavuz Selim SANDIKÇI’nın bizzat okulu ziyaret ederek Düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN ve Şube müdürleri Tuğba KORKMAZ ile Bedri BAYRAM da katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Yavuz Selim SANDIKÇItarafından İl Üçüncülük Plaketi Okul Müdürü Yunus DOĞAN’a verildi.

Okul Müdürü Yunus DOĞAN; bununla ilgili olarak “bölgemizin yükselen değeri olan okulumuzu kalite yönünden tercih edilen okullar arasına taşımak amacındayız.Bu başarıda okulumuzun kuruluşundan şimdiye kadar okula emeği geçen tüm öğretmen, personel, Okul-Aile Birliği  yönetimine ve tüm öğrencilerimize  yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitim alanında başarı Hendek İmam Hatip Ortaokulu’nun geleneği haline gelecektir." diye konuştu.