Hendek Vadi Emlak
Hendek İmam Hatip Lisesi 1990-1991 yılı mezunları Bayraktepe tesislerinde bir araya gelerek hasret giderdi.

Hendek İmam Hatip Lisesi 90-91 mezunları yıllar sonra Bayraktepe tesislerinde bir araya gelerek hasret gidererek anılarını tazelediler.

Sosyal Paylaşım sitesinde grup kurarak Ülkenin çeşitli bölgelerinde görev yapan ve yurt dışından gelen mezunlar Bayraktepe tesislerinde yemekte bir araya geldiler.Yemeğin ardından Semaver de çay keyfi ile sohbet eden sınıf arkadaşları mezunlar yıllar önce yaşadıkları anılarını tazelediler.

1990-1991 yılı İmam Hatip Lisesi Mezunu MYO Sekreteri Yılmaz Bekliyen “22 yıl gibi uzun bir sürenin ardından sınıf arkadaşlarımız ile bir arada olmak hem duygulandırdı, hemde mutlu etti.Bazı arkadaşlarımız ile görüşme fırsatımız oluyordu,ancak bazı sınıf arkadaşlarımız ile hiç görüşememiştik.Böylelikle arkadaşlarımız ile görüşme fırsatı bulduk ve hsaret giderdik” dedi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim görevlisi Sinan Şiveroğlu ise yıllar sonra sınıf arkadaşları ile bir arada olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek bol bol sohbet etme ve hasret giderme imkanı bulduğunu söyledi.

90-91 Mezunu sınıf arkadaşları buluşmaları her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirmek dileklerini sunrak önümüzde ki yıl buluşmak dileği ile vedalaştılar.