PTT’nin Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması kapsamında, Hendek Belediyesi tarafından ilçe tanıtımına yönelik kişisel pul yaptırıldı.  PTT Sakarya Başmüdürlüğü tarafından hazırlatılan Hendek Pulları, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye teslim edildi.

Posta gönderileri Hendek pulları ile
Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir tarafından Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ‘ye teslim edilen pullarda, Bayraktepe, Saat Kule ve Muammer Sencer Caddesi’nin fotoğrafları yeralıyor. Hendek Belediyesi artık gönderilerini Hendek kişisel pulları ile yapacak.  Hendek Belediyesi, Hendek yazan pullarla ilçenin tanıtımına bir katkı daha sağlayacak.

Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir, Müdür Yardımcısı Mehmet Nuri Kırşan, İşletme Hizmetleri Müdürü Vesile Topuz ve Hendek PTT Müdürü Neşe Bahar ile birlikte Hendek Belediyesi kişisel pullarını Başkan Püsküllü ‘ye teslim etti. 

İlçemizin güzelliklerini tanıtımına katkı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “ İlçemizin tanıtım çalışmalarına, belediyemizin kişisel pullarını bastırarak önemli bir katkı sağlayacağız. Artık postalarımızı Hendek yazan kişisel pullarımız ile yapacağız. İlçemizin güzelliklerini tanıtım açısından katkı sağlayacak olan pullarımızda Bayraktepe Tesisleri, Saat Kule ve Muammer Sencer Caddesi’nin fotoğrafları yeralıyor “ diyerek, pulları teslim eden Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir’e teşekkür etti.

Kişisel pul, hizmetiyle posta gönderilerine ayrı bir renk ve değer katıldığını ifade eden PTT Sakarya Başmüdürü Yılmaz Demir, Hendek’in güzelliklerinin tanıtımına da katkı sağlayacak olan çalışmadan dolayı Başkan Püsküllü ‘ye teşekkür etti.