Hendek İnşaat Tadilat
 MHP Hendek İlçe Teşkilatının düzenlediği Dev Miting meydana sığmadı.

Hendek'te Miting öncesi yağan yağmura aldırış etmeyen on binlerce vatandaş meydan mitingine sel gibi akın etti.

On binlerce vatandaşın katıldığı Dev miting’de son noktayı Babaoğlu koydu

Muammer Sencer Caddesi üzerinde ki meydan otoparkında Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan Meydan Mitingin de on binlerce Vatandaş ellerinde MHP Bayrakları ile Turgut Başkan sloganı atarak coştular.

Meydana sığmayan vatandaşlar Bayrakların asılması için kullanılan Vinçlerere çıkarak oradan Mitingi seyrettiler.

Meydana sığmayan ve izdihamın yaşandığı meydan mitinginde vatandaşlar Ertoba dans grubu ve Bayar Şahin’in şarkıları ile coştular. Vatandaşların coşkusu MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun Miting alanına gelmesi ile zirveye çıktı.

Eşi Esra Babaoğlu ile birlikte halkı selamlayan MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu “ Bundan böyle baskı yok, zulüm yok.Bu devir bitti.Artık adam kayırma,siyasi parti gözetmeden hizmet edeceğiz.

Sık sık Turgut Başkan sloganları ile meydanı inleten coşkulu kalabalık arasında bir grup genç Turgut Babaoğlu yazılı pankart açarak slogan attı.

Coşkulu kalabalık karşısında Babaoğlu “Doğal olacağız.Hizmet edeceğiz.Bugüne kadar Hendeğe hizmet eden Milletvekillerimiz,Belediye Başkanlarımız ve herkese teşekkür ediyorum.Hiç kimseyi ayırmadan,hiç kimseyi kayırmadan,Hendek halkına hizmet edeceğiz. Zenginleşmeyeceğime,hiçbir vatandaşımız sabah kalktığında ,tapusuna ortak bulmayacak.Siyasi parti ayrımı yapmadan eşit hizmet edeceğime ve STK’lardan kimseyi zorlamayacağız.Herkes kendi işini yapacak.Zorla mitinglere götürülmeyecek.Belediye çalışanlarına da baskı yapmayacağız.Belediye çalışanlarımızın fazla mesaiden dolayı ödenmeyen ücretleri biz göreve geldiğimizde mutlaka ödeyeceğiz.Göreve geldiğimizde Belediye kapısı herkese açık olacak.Ve vatandaşlarımız geldiğinde kendilerini evinde hissedecekler.Sizlere hizmet etmek bizim görevimiz” dedi.