Hendek Vadi Emlak
Hendek’te Hayat boyu öğrenme Halk eğitim merkezi planlama ve işbirliği komisyon toplantısı Ticaret merkezi konferans salonunda gerçekleşti.

Halk Eğitim Merkezi İş birliği Komisyon toplantısına Kaymakam Mustafa Ayhan,Gedik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Adnan Şişman , İlçe Emniyet Müdürü Metin Cetgeroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,İlçe Halk Eğitim Müdürü Nilüfer Karaoğlu,Daire Amirleri ve Okul Müdürleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Halk Eğitim Müdürü Nilüfer Karaoğlu Halk Eğitim Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ve açtığı kurslarla ilgili bilgiler verdi.

Karaoğlu  konuşmasında “ Halk Eğitim merkezleri her yaştan insana ilgi alanlarına yönelik çağın ihtiyaçlarına uygun eğitim verildiği kurumlardır.Yaygın Eğitim çok geniş anlamlar yüklenen bir kavramdır.Toplumda sorumluluk yüklenmiş bireylerin ve toplumların çalışma gücünü arttırmak , yaşam seviyesini yükseltmek ulusal ve çağdaş değer yargılarınaı geliştirmek üzere örgün eğitimin yanında tamamlayıcı olmuştur “dedi.

Açılış konuşmasının ardından slat sunumla yapılan çalışmalar sunuldu.

Kaymakam Mustafa Ayhan’ın günün anlam ve önemini anlatan konuşmanın ardından gündem maddeleri ile toplantı son buldu.