Hendek Vadi Emlak
Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tayin olan ve Emekliye ayrılan personele veda yemeği verdi.

Hendek halk eğitimi merkezi müdürlüğü tarafından Loccanda’da düzenlenen veda yemeğine İlçe Halk eğitimi müdürü Necati Tan , göreve veda ederek tayin olan müdür yardımcıları Mikail Alanka , Mustafa Fındık , Okuma yazma Öğretmeni Bahri Bayrak , Müdür Yardımcılık görevine yeni atanan Özgür Baylan , Erhan Yılmaz , Melek Kılıç , Halk Eğitimi Personeli ve Halk Eğitim Merkezinde görevli Usta öğreticilerin katılımı ile gerçekleşti.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necati Tan bu güzel ve dostluk ortamında katılan ve katılamayan herkese teşekkürlerini sundu.

Yemek sonrasında müdür Necati Tan Halk Eğitimi Merkezindeki görevinden ayrılan ve  Anadolu Lisesi Müdürlüğüne atanan Mustafa Fındık ve yine Halk Eğitimi Merkezindeki görevinden ayrılan ve Adapazarı’nda görevine devam edecek olan Mikail Alanka’ya plaketlerini takdim ederek görevlerinde başarılarını diledi.

Halk Eğitimi Merkezimizde uzun süredir görev alan ve emeklilik hakkını kazanan Usta Öğretici Nihal Koç ve Fatma Tatarhan’ da plaketlerini Müdür Necati Tan takdim ederek görevlerinde başarılar diledi.

Yemeğin ardından Halk Eğitim Müdürü Necati Tan , bir süre önce katıldığımız Bilgisayar Kursunu tamamlamamızın ardından Sertifikamızı takdim etti.

Yemekte ayrıca Halk Eğitimi Merkezine yeni atanan Müdür yardımcıları Özgür Baylan, Erhan Yılmaz ve Melek Kılıç’ın tanıştırılması ve başarı dilekleri ile yemek sona erdi.