Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Adapazarı arasında Hendek halkına daha iyi hizmet vermek amacıyla Hendek Gül Taşımacılık AŞ 4 Yeni Otobüs alındı.

Hendek Adapazarı arasında Hendek halkının rahat ve huzurlu seyahat etmesi için hendek taşımacılık Aş şirketi olarak 4 Adet son teknoloji 1Milyon Beş yüz bin tl yatırım yapan Hendek Taşımacılık AŞ engellilerinde Rahat seyahat etmesine olanak sağlayacak olan otobüsleri halkın hizmetine sundu.

Otobüslerin hizmete sunulması için düzenlenen programa Hendek Şoförler Odası Başkanı Cemil Varlıca,Hendek Gül Taşımacılık A.Ş Başkanı İhsan Kaplan,Yönetimi ve personel katıldı.

Hendek Gül taşımacılık A.Ş Başkanı İhsan Kaplan ve İkinci Başkan Sami Sunman yaptıkları açıklamada “ Hendek Gül  taşımacılık şirketi olarak daha önceleri vatandaşlarımızdan birçok şikâyetler alıyorduk bizde şirket olarak her şeyin bir anda olamayacağı zaman içeresinde halkımıza daha iyi hizmet vermek için şirketleşme yoluna giderek  halkın rahat ve huzurlu seyahat etmesi AKBİL kullanımının başlaması bir çok sorunu kolay aşmamızı sağladı ve şirketimiz ihtiyaç olarak gördüğümüz 4.adet otobüs alma ihtiyacı doğdu. 4 adet otobüsümüzü hizmete sunduk.İlerdeki günler dede geri kalan araçlarımızda yenileyip halkımızın huzurlu ve rahat seyahat etmelerini sağlayacağız dediler.

Hendek Adapazarı arasında yolcu taşımacılığı yapacak olan 4 otobüs önce şehir turu attı. Kurban keserek dualarla birlikte hizmete sunuldu.