Hendek İnşaat Tadilat
 Geçtiğimiz sezon maddi sıkıntılar ve yönetim sıkıntısıyla boğuşan ve Süper Amatör Lig’den düşen Hendek Gençlikspor’da güçlü bir yönetim oluşturuldu. 1nci Amatör Lig’de misafir olmak isteyen Siyah-Beyazlılarda geçtğimiz günlerde yapılan olağanüstü kongreye 82 üyeden , 62 üye katıldı. Divan Başkanlığını Hasan Tektaş, Katipliği ise Bahattin Bıçak ve Davut Bıçak yaptığı kongre sonrasında Altan Küstü başkan seçildi.

Küstü Başkanlığındaki yönetimde Özcan Uzun Başkan yardımcısı, Kenan Akyıldız Muhasip, Bülent diyarlı Koordinatör, Hakan Soylu Sportif Direktörlüğe getirildi. Abdullah Uzun’ın onursal başkan olduğu kulüpte , Metin Uygun , Uğur Aydınlık, Hüseyin Uzun, Yunus Aykut, İsmail Arslan, Namık Küççük, Orhan Tosun, Mehmet Hamarat, İbrahim Çam ve Fedai Dedecan Yönetim Kurulu Üyesi oldular.

         Siyah-Beyazlılarda Abdullah Serbest, Zekeriya Yurdakul, Orhan Taşkın, Sadettin Meraklı, Hasan Öztürk, Ender Cevahirci, Recep Anılmış, Osman Güney, Nurkan Kayacık, Ali İhsan Şar, Ahmet Akyüzlü, Aziz Mercan, Yılmaz Şişman , Mehmet Bayrak, Ahmet Özmetin ,Mehmet Akçay, Celal Bıçak yönetim kurulu yedekte kaldılar. Denetleme Kurulu yedekte ise , Ziyaettin Ferman, Abidin Dayıoğlu, Şemsettin Yeğin yer aldı.

         Hendek Gençlikspor Kulübü yeni yönetim ve yüzlerle Sakarya 1nci Amatör Ligine şampiyonluk parolası ile çıkacak. Güçlü bir yönetim oluşturan Siyah-Beyazlılar, transferde de öncelikle Sakaryaspor’dan Metekan Yılmaz ve Zekeriya Nalçacıoğlu ilk anlaşmalarını yaptılar.  1nci Ligde misafir olmak isteyen Hendek Gençlikspor, güçlü transfer ile işini sağlama almayı hedefliyor. Siyah-Beyazlılar, antrenör arayışlarına hız verdiler.

Hendek Gençlikspor\'da yeni yönetim belirlendi. Altan Küstü Başkanlığındaki yönetim dün Cemil Bayrak ile anlaştı. Sakarya Amatörüne hizmet veren Cemil Bayrak, daha önce Hendekspor, Bozüyükspor gibi takımları çalıştırmıştı.

Hendek Gençlikspor Yeni yönetimden sonra, yeni Antrenörde bulundu.

Süper Amatör Lig’den 1nci Kümeye düşen Hendek Gençlikspor’da hareketlilik sürüyor. Yeni Başkan ve yönetimin açıklanmasından sonra yapılan Antrenör girişimleri son buldu. Amatör futbol camiasının sevilen isimlerinden Cemil Bayrak ile el sıkışan yönetim, imzayı attırdı.

Antrenörlüğe Cemil Bayrak’ı getirerek yoluna devam eden Hendek Gençlikspor yönetimi, bazı haberlere tepki gösterdi. Yapılan açıklamada eski yöneticiler Hasan Öztürk ve Bahattin Bıçak ile Antrenör İbrahim Baysal’a teşekkür eden yönetim, “Bize her zaman yardımda bulunup, destek oldukları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Kimseyle sorunumuz olamaz” dedi.