2.Amatör Lig Temsilcilerimizden Hendek Gençlikspor’un Yeni Yönetimi Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti.

Bir önceki Yönetim Kurulundan görevi devralarak çalışmalarına başlayan yeni Yönetim Kurulu ilk olarak Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu makamında ziyaret ederek önümüzdeki sezon için yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yenilenen Hendek Gençlikspor Yönetimine başarı dileklerinde bulunarak, Hendek Gençlikspor adına yapılacak olan projelere her zaman destekçi olmaya çalışacağını ifade etti.

Hedefe odaklı Yönetim

Yenilenen yönetimi ile yeni sezonda as takım ve alt yapı takımı olarak sezona hazırlanacaklarını belirten yönetim kurulu, amaçlarının tamamen Hendek’in evlatlarını önemseyerek Hendekli Futbolcuların yetiştirilmesine katkı sunmak istediklerini ve yetişen yeni nesli kötü alışkanlıklardan uzaklaştırma amacında olduklarını belirtiler. Ayrıca başarılı olan futbolcularına ayrı bir önem vereceklerini belirten yönetim kurulu başarı çıtasını yükselten oyuncularını profesyonel kulüplerin seçmelerine de götürerek geleceklerine yön vermek istediklerini belirttiler.

Hendek Gençlikspor kulübü olarak özel turnuvalara da katılım sağlayarak oyuncularının gelişimlerine de katlı sunmayı planlarken, kulüp oyuncularına hafta içerisinde görsel, taktik, teknik, sporcu sağlığı ve futbol oyun kuralları gibi eğitim çalışmaları yapacaklarını belirttiler.

Yenilenen Hendek Gençlikspor Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu

Başkan Ali Rıza Aktan

Asbaşkan Mustafa Gözyuman

Genel Kaptan Ercan Bahar

Genel Sekreter Ali Pala

Basın Sözcüsü Ayhan Diyarlı

Altyapı Sorumlusu Cemal Demiral

Üye Atilla İlkmen

Denetim Kurulu

Bahattin Bıçak

Recep Anılmış

Tevfik Hacıoğlu

Antrenörler

Orhan Kumru

Cem Akdemir