1.Amatör Lig Hendek Grubunda, 8.haftada erteleme maçında Hendek Genliçkspor ile Çamlıca Belde ekipleri karlı karşıya geldi. Hendek Gençlikspor, rakibini 2-1 ile geçerek haftayı galibiyet ile kapattı.
Hafta sonunda yoğun kar nedeni ile ertelenen mücadele bir gün sonrasında oynandı. Mücadeleye hızlı giren Hendek Gençlik, henüz 4’üncü dakikada Sezer ile golü buldu ve 1-0 öne geçti.
Golün ardından oyuna denge gelirken orta saha mücadelesi şeklinde geçen bir mücadele vardı. Eşitlik golü arayan Çamlıca Belde ekibi, 28’de Yusuf ile skora 1-1’lik eşitlik getirdi.
Kalan sürede iki ekipte yakaladığı şansları değerlendiremeyince ilk devre karşılıklı gollerle 1-1 eşitlikle tamamlandı. İkinci devrede ise oyuna hızlı başlayan yine Hendek Gençlik oldu. 52’inci dakikada penaltı kazanan Hendek Gençlikspor’da topun başına geçen Yunus golü kaydetti ve takımını 2-1 öne geçirdi.
Maçın geri kalan bölümünde rakibine şans vermeyen ve skoru korumasını bilen Hendek Gençlikspor, rakibini 2-1 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu.
Çamlıca Belde:1
Hendek Gençlikspor:2
STAT: Hendek Suni Çim
HAKEMLER: Halit Musaoğlu, Mustafa Altuntaş, Cafer Özbay
Çamlıca Belde: Avni , Davut, Yusuf, Mehmet, Ekrem, Fatih, Özkan, Yavuzhan, Hakan(Serdar), Hasan*(Fatih), Fatih Talha
Teknik Direktör: Yılmaz Bayram
Hendek Gençlikspor: Salih , Faik , Tunahan(Yunus), Semih , Umut , Serhat (Emirhan), Barış (Muhammet), Eyüp (Enes), Yasin(Berat), Sezer, Ünal
TEKNİK DİREKTÖR: Orhan Kumru
GOLLER: Dk.28 Yusuf (Çamlıca Belde),Dk.4 Sezer, Dk.53 Yunus (P) (Hendek Gençlik)