Hendek İnşaat Tadilat

 

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasındaki Trafik Tescil, Denetleme ve Pasaport Büro Amirliğindeki hizmetlerin hızlandırılması için Şehit yakınlarına, gazilere ve 65 yaş üstü yaşlılara öncelik tanınacak. Emniyet ise bu uygulamayı afiş yaparak vatandaşa duyuruyor.

 İlçe Emniyet Müdürlüğü binasındaki Trafik Tescil ve Denetleme ve Pasaport Büro Amirliği katına şehit yakınlarının, gazilerin ve yaşlıların hizmetlerden öncelikle faydalanması için afisler yerleştirdi. Yerleştirilen afişlerde Emniyet Müdürlüğünce kurulan WhatsApp İhbar Hattının tanıtımı da yapıldı.

Afişlerde şu bilgiler yer aldı. “ Şehit yakınları, gazilerimiz ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın iş ve işlemleri öncelikli olarak yerine getirilecektir”

“Her türlü ihbar, şikayet ve önerileriniz için WhatsApp hattımız hizmetinizde”, “Çekip… Gönderin. Yakalayalım”, “Paylaşımlarınız bizzat Emniyet Müdürü tarafından değerlendirilecektir” denildi.

Emniyet Yetkileri amaçlarının Şehit yakınlarının, gazilerin ve yaşlıların işlerini kolaylaştırmak olduğunu ve onların her zaman ve her yerde yanlarında olacaklarını ifade ettiler.