Hendek İnşaat Tadilat

Hendek El Ele Engellilerle Yaşam Derneği Başkanı Esin Aygen ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kaymakam İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Akbıyık’ı ziyarette Dernek yönetimi engelliler ile ilgili yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaparak,  yeni Eğitim ve Öğretim yılında özel gereksinimli engelli bireylerin yaşam kalitesini artıracak konular hakkında karşılıklı bilgi alış verişinde bulundular.

Kaymakam İdris Akbıyık yaptığı “Engelli vatandaşlarımız hakkında Anayasamızda ifadesini bulan ilgili maddelerde engelli bireyler koruma altına alınmıştır. İlçemizdeki tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarda Kaymakam olarak gerekli her türlü tedbirlerimizi alarak engellilerimizi pozitif ayrıcalıkla desteklemekteyiz. Kaymakamlığımız, Eğitim Fakültemiz, Belediye Başkanlığımız, diğer kurumlarımız ve sivil toplum Kuruluşlarımızla birlikte engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için koordineli bir şekilde engelsiz bir yaşam için çalışıyoruz”  diyerek dernek üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.