Hendek Vadi Emlak
Hendek’te Öğretmenler Günü dolayısıyla Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Öğrencileri  Hendek Kızılay Başkanı  Sami Bağdatlı ve emekli öğretmenleri  ziyaret ettiler.

SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Öğrenci Konseyi Başkanı İbrahim Halil Fırtına ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğrencileri Kızılay Hendek Şubesinde iki altın madalyalı üye olan emekli Öğretmenler Servet Bağdatlı ve eski Kızılay  Hendek Şube Başkanı Kamil Odabaş’ı ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.Öğrenciler bir süre sohbetin ardından öğretmenler günü anısına emekli öğretmenlere  Çiçek takdim ettiler.

Uzun yıllar Kızılay Hendek Şube Başkanlığı yapan emekli Öğretmen Kamil Odabaş üniversite öğrencilerinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek duygu dolu anlar yaşadılar.

SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Öğrenci konseyi başkanı İbrahim Halil Fırtına ise Öğretmen adaylarımız ile birlikte Fakültemizi temsilen yaptığmız ziyaret bizi duygulandırdı.Tarih ve Öğretmen kokan bu öğretmenlerimiz bizlere izlerinden gitmemiz için büyük umutlar verdiler.Kendilerine ALLAH uzun ömürler versin “ dedi.

PDR Topluluğu Başkanı  Güzin Temelatan “öğretmenlerimizi  ziyaret ettiğimizde  çok  duygulandık . değerli anılarını biz öğretmen adaylarıyla paylaştıkları için çok mutlu olduk.Bugünlere gelene kadar ne kadar çok çaba göstediklerinden bahsetmeleri bizi  şevklendirdi. cumhuriyet öğretmenlerimizle  gurur duyuyoruz. 

Emekli öğretmenler SAÜ Eğitim Fakültesi öğrencileri ile birlikte bir süre sohbet etmelerinin ardından ziyaret son buldu.