Hendek Vadi Emlak
Sakarya Hendek Dikmen Mahallesi’nde Kazanlar Hazırlanıyor Hendek ilçesi Dikmen Mahallesi'nde, Köy Kurulduğundan Bu Yana(30 Mart Seçimimden sonra Mahalle Oldu)Bu Yıl 106.sı gerçekleştirilecek olan toplu Bayramlaşma Geleneksel Olarak Devam Ediyor.

Hendek Dikmen Mahalle Muhtarlığı tarafından organize edilen 30 ile 38 kazan dolusu keşkek Ramazan bayramın birinci günü misafirlere ikram edilecek.

Yaklaşık 8000 bin ile 10.000 kişinin yiyecek olduğu şekilde hazırlanan keşkek yemeği Hendek Dikmen Mahallesi Halkı Hendek-  İstanbul –Bursa-Kocaeli ve Türkiye’nin birçok şehrinde yaşayan Dikmen liler ve bu geleneğe sahip çıkan hayır sahiplerinin arasında toplamış olduk para ile karşılanmakta.

Hendek Dikmen Mahallesi Muhtarlığı tarafından organize edilen 30 ile 38 kazan dolusu keşkek Ramazan bayramın birinci günü misafirlere ikram edilecek. 8 binle 10 bin kişiye ikram edilecek keşkek programı, Bayram Namazından sonra başlayıp hanımlar ve çocukların katılımıyla akşama kadar devam edecek. Dikmen Mahallesi Muhtarı Menderes Ayvaz bayramlaşma programına tüm halkı davet etti.