Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Adliyesi 32 yıldır Hendek Cezaevinde görev yapan emektar Baş memur Zahit Şan’ın rotasyon nedeniyle zorunlu olarak Bolu’ya tayin olmasının ardından veda yemeği programı düzenledi.

Bayraktepe sosyal tesislerinde Baş memur Zahit Şan için verilen veda yemeğine Cumhuriyet Baş Savcısı Zeynel Abidin Akkiraz, Cumhuriyet Savcıları, Düzce’ye tayin olan Savcı Ekrem Güven, Avukatlar, Adliye Personeli ve Cezaevi personeli katıldı.

Yemeğin ardından Düzce’ye atanan Savcı Ekrem Güven, Hendek Adliyemizde görev yapan Cezaevi savcısı Arif Uslu ve Avukat Gökhan Bilgin, Bolu’ya tayin olan Baş Memur Zahit Şan’a Hendek’te yaptığı başarılı görevinin ardından yeni görev yerinin hayırlı olması temennilerinde bulunarak plaket takdim ettiler.

32 yıldır Hendek’te hizmet etmenin gururunu yaşadığını ifade eden Baş Memur Zahit Şan “ Böyle anlamlı bir günde hep bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu güne kadar Cezaevimizde eğitim ve kültür adına yaptığımız faaliyetleri, aynı şekilde yeni görev yerimizde de devam ettireceğiz. Hendek’ten ayrılacak olmam üzüntü verici. Böyle güzel bir ortamda çalışmaktan ve hizmet etmekten onur duyuyorum. Böyle güzel bir geceyi düzenleyen Baş Savcımıza, Savcılarımıza, Avukatlarımıza, Adliye personelimize çok teşekkür ederim” dedi.

Hendek Cezaevinde yatan hükümlüler Baş memurun tayin olmasından dolayı büyük üzüntü duydukları öğrenilirken, uzun yıllar Hendek’te başarılı çalışmaları ile adından sık sık bahsettiren ve zorunlu tayin olan Baş Memur Zahit Şan’ı kaybetmenin üzüntüsünü de yaşadıkları belirtildi.