Hendek İnşaat Tadilat
İstanbul’da düzenlenen  Lignadecor Futbol kupası Schattdecor futbol şenliğinde Çamsan futbol takımı 3 kupa birden kazandı.Çamsan ekibi turnuva ikincilik kupası,En iyi futbolcu ve en iyi taraftar kupasını alarak Turnuvaya damgasını vurdu.

İstanbul Tuzla Kafkale kapalı spor salonunda düzenlenen Lignadecor Futbol Kupası Schattdecor futbol şenliğine katılan Çamsan Fabrikası Yusuf Dural’ın kaptanlığında Hayati Bekar, Baki Kadıoğlu, Enes Kanbur, Yalçın Kırca, Latif Görece, Samet Siner,Turgay Civelek, Emre Partanaz, Ali Küt, Ergün Akbağ, Gökhan Aslan, Gürkan Çalık ve Tuncay Oturak ile sahada mücadele etti.Yapılan müsabakalar sonrası Çamsan ekibi turnuvayı ikinci olarak tamamladı ve kupasını aldı.

Çamsan ekibi ASD’yi 8-0,Lignadecor’u 4-1,Kastamonu Entegre’yi 4-0 yenerek  grup lideri olarak çıktığı gruplar sonrası   Yarı Final’de Gentaş’ı 4-1 yenerek finale kaldı. Final’de rakibine 2-1 yenilen Çamsan Fabrikası ikincilik kupasını aldı.

Çamsan ekibi turnuvada ayrıca  En iyi futbolcu kupasını Samet Siner ile en iyi taraftar kupasını da Bülent Doyuran, Eray Döngel,Ramazan Özdemir, Murat Kumaş, Gökhan Sezer,Semih Yiğit,Fatih Keskin, Gökhan Keleş, Kerem Ali Keleşoğlu, İsmail Yapıcı, Kaptan Oktay Dursun  ve Kadir Eren ile alarak turnuvaya damgasını vurdu.

Çamsan Fabrikası Genel Müdür Yardımcıları Metinay Topkaya ve Erdoğan Erkan İstanbul’da düzenlenen turnuvayı hem centilmence tamamlayan ve hem 3 kupa birden kazanan takımı tek kutlayarak Çamsan’a yakışır bir başarı olduğunu ifade ettiler.

Çamsan Fabrika Müdürü ve aynı zamanda turnuva da mücadele eden takımda yer alan Latif Görece turnuvanın çok güzel geçtiğini belirterek Çamsan fabrikası olarak centilmence ve güzel mücadele sonunda şampiyonluğu kıl payı kaçırdıklarını ifade etti ve turnuvada mücadele eden tüm oyuncuları kutladı.