Hendek Vadi Emlak
1.Amatör ligi temsilcilerimizden Hendek Boğazspor kulübü olağanüstü genel Kongre kararı aldı.Hendek Boğazspor kulübü Başkanı Şenol Taşkın istifa etti ve daha güçlü yönetim ile çalışmalarını sürdürerek Kongreye hazırlanıyor.

Olağan Kongre çalışmaları kapsamında kulüp yönetimine tekrar talip olan Şenol Taşkın ve yönetimi toplantı gerçekleştirdi.

Olağan Kongre hazırlıklarının sürdüğü Boğazspor da birlik ve beraberlik sözü vererek yola çıktıklarını belirten Şenol Taşkın yaptığı açıklamada “ Hedefimiz daha güçlü bir takım ve alt yapıya önem veren bir kulüp olarak adından söz ettirmek.Gençlerimizi sokaklardan ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmaktır.Bunu başarabilmek adına yapacağımız Olağanüstü kongreye yeni oluşturduğumuz daha güçlü bir yönetimle gireceğiz diyerek yönetime talip olduklarını söyledi.

Olağan Kongre Başkan Adayı Şenol Taşkın

Yönetim Kurulu listesi

Cemal Gürsel, Hasan Çekiççioğlu, Ali Çakar, Akın Bir, Hakan Gümüş,Metin Gürsel , Ümit Hızarcı, Muzaffer Korkmaz, Mikdat Gürsel, Necmi Taşkın, Nusret Ustabaşı , Kenan Karapınar,Çetin Kaba, Mustafa Kara, Ümit Başkan ,Murat Galip,Tamer Albayrak ve Mahmut Kara