Hendek Vadi Emlak

Atçı, Boğazspor’a Otobüs Hediye Etti

BAL Ligi hedefi doğrultusunda önceki gün Boğazspor Yönetimine giren Ahmet Atçı’nın futbolcu transfer ederek takıma hediye etmesinin ardından bir destekte oğlu Murat Atçı’dan geldi.

Sakaryaspor Yöneticiliği yapan Murat Atçı, Boğazspor kulübüne Otobüs hediye etti.

Boğazspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Atçı “ Boğazspor’un başarısı için elimizden geleni yapacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde Boğazspor’u hedefine ulaştıracağımıza inanıyorum. Yeni sezon hayırlı olsun. Futbolcularımıza başarılar diler, sakatsız bir sezon geçirmelerini temenni ederim” ifadelerine yer verdi. 

Taşkın’dan Teşekkür

Boğazspor Kulüp Başkanı Şenol Taşkın “ Bu sezon hem futbolumuzla, hem de birlik ve beraberliğimizle hedefimize emin adımlarla gitmenin çalışmalarını aralıksız sürdüreceğiz. Futbolcularımızın maçlara rahatlıkla gidebileceği Otobüs hediye ederek katkıda bulunan Murat Atçı’ya ve yönetimimize katılması ile birlikte takımın hareketlenmesine neden olan Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Atçı’ya teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Birlik ve Beraberlik

Atçı ailesi de Boğazspor’un başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, daha önceki başarıların burada da birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğini ifade ettiler.