Hendek Vadi Emlak
Hendek Ülkü Ocakları 1.Amatör ligi temsilcilerinden H.Boğazspor’a Arifiye Doğanspor maçı öncesi kahvaltı verdi.

Hendek Boğazspor kulüp binasında verilen kahvaltıya Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü,Yönetim Kurulu üyeleri, H.Boğazspor Kulüp Başkanı Şenol Taşkın,Yönetim kurulu üyeleri , teknik heyet ve futbolcular katıldı.

1.Amatör ligin ilk haftasında Arifiye Doğanspor ile deplasmanda karşılaşacak olan H.Boğazspor maç öncesi verilen kahvaltıda Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü “Boğazsporumuza yeni sezonda başarılar diliyoruz.Futbolcularımızın başarılı olacağına inanıyoruz.Sezonun centilmenlik çerçevesinde geçmesini ve futbolcularımızın sakatsız bir sezon geçirmelerini temenni ediyoruz.

H.Boğazspor kulüp Başkanı Şenol Taşkın'da Boğazsporun yeni oluşumla birlikte sezona hazırlandığını belirterek “ Futbolcularımıza ve teknik heyetimize inanıyoruz.Başarılı bir sezon geçirmek için hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getirmek için çalışacağız.Güzel bir kavhaltı ortamını sağlayarak jest yapan Hendek Ülkü Ocaklarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Kahvaltı sonrası Kulüp yöneticileri ve Ülkü Ocakları yöneticileri sohbet ederek oynanacak karşılaşmada başarı temennilerinde bulunmasının ardından H.Boğazspor takımı Arifiye maçına odaklandı.