Hendek Vadi Emlak

Abant Vonresort Otel’de kamp yapan Hendek Boğazspor oynadığı son hazırlık karşılaşması sonrası kampı tamamlayarak Hendek’e döndü.

Kampta oynadığı son hazırlık karşılaşmasında Ankara DSİ spor ile 0-0 berabere kalan Hendek Boğazspor hazırlık karşılaşması sonrası mangal keyfi ile kampı tamamladı.

Antrenör Mehmet Ali Çalışkan nezaretinde 1 haftalık kampta 3 hazırlık karşılaşması oynayan Hendek Boğazspor, futbolculara verilen iki günlük izin sonrası Salı gününden itibaren hafta sonu oynayacakları ilk maç olan Yeşilyurt Beldespor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Antrenör Mehmet Ali Çalışkan “ Kampın sona ermesinin ardından hafta içi ligin ilk maçının hazırlıklarını yapacağız. Lige iyi başlayarak hedefimiz olan BAL ligi yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Hedefimize ulaşmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sezonun hayırlı olmasını temenni ederken Fair play çerçevesi içerisinde bir sezon geçmesini diliyorum” dedi.