Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Belediyesi Muammer Sencer Caddesi üzerinde daha önce dile getirdiğimiz trafiğe kapalı alana çıkan caddelerde otopark sorununa da çözüm bularak daha önce yaptığı demir bariyerleri daha geriye çekerek otopark yapılmasını da önledi.

Özellikle Üniversite altında ki giriş sokağında daha önce ki yerinden geriye alınarak Okul giriş kapısının olduğu yer ile birlikte Atatürk parkı girişi ve Yeşil caminin olduğu yer ile birlikte üç ayrı noktada Otomatik Hidrolik Bariyer sistemi kurdu.

Hendek Belediyesi ayrıca Emniyet Müdürlüğü karşısında cadde girişine de sabit Otomatik Hidrolik Bariyer sistemi kurması ile daha teknolojik yapıya sahip olmuş oldu.

Otomatik Hidrolik Bariyer sistemi uzaktan kumanda ve manuel sistemle çalışıyor. Uzaktan kumanda ile çalışacak bu sistemin öncelikle 112, İtfaiye, Zabıta, Emniyet ve Temizlik firmasına verileceği öğrenildi.

Otomatik Hidrolik Bariyer sistemi yapılarak cadde ye ayrı bir renk kattığını dile getiren vatandaşlar daha önce yapılan demir borudan yapılan bariyer sisteminin görüntüyü de bozduğunu söyleyerek yeni sistemle daha güzel bir görünüme kavuştuğunu ifade ederek Belediyeye teşekkür ettiler.