BU GECE BAŞLIYOR
Hendek Belediyesi yağmur suyu yenileme ve güçlendirmesi kapsamında 6 Ekim Salı gecesi Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi, Remzi Efendi Caddesi Kesişimi Taksi Durakları önünden çalışmalara başlayacak. Bir hafta sürmesi beklenen çalışmaların Cumhuriyet Meydanı Belediyemiz önünde bulunan havuzun bulunduğu noktada tamamlanması bekleniyor.

YAĞMUR SUYU SORUNU BİTECEK
Hendek Belediyesinden konuyla ilgili yapılan duyuruda şu uyarılar yapıldı; “Şehir merkezinin alt yapısını güçlendirmek adına AGDAŞ, SEDAŞ ve SASKİ ekiplerinin katılımıyla ilk kazma vurulacak. Eskiyen yağmur suyu hatlarının tıkanması ve yetersiz kalması nedeniyle başlayacak olan çalışmalar etap etap Muammer Sencer Caddesi ile devam edecek ve Uludere’ye deşarj edilecek.

EKİPLER GECE ÇALIŞACAK
İlk etap çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızın mağdur olmamaları ve çalışmaların daha hızlı ilerlemesi adına gece mesai planlaması yapılmıştır. 06 Ekim Salı gecesi başlayacak ilk etap çalışmanın en geç 12 Ekim Pazartesi günü tamamlanması hedeflenmektedir.

1 HAFTA YOL TEK ŞERİT KAPALI OLACAK
Bu süre içinde Cumhuriyet Meydanı istikametinden Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi istikametine giden yol (taksi durağına kadar) kapalı olacaktır. Vatandaşlarımızın bu süre içinde alternatif güzergahları kullanmasını önemle rica ediyoruz.