Hendek İnşaat Tadilat

9 ilden yaklaşık 275 sporcunun mücadele ettiği turnuvada Hendek Belediyesi Karate takımından 7 Bayan 7 Erkek sporcu, katıldığı turnuvada toplamda 11 madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.

FİNALLER 7 MAYIS KARAMANDA

Hendek Belediyesi Karate takımının 7 bayan ve 7 Erkek sporcunun katılmaya hak kazandığı okullar final müsabakaları 7 mayıs 2016 cumartesi günü Karamanda yapılacak.

ANTRENÖRLER SONUÇTAN MEMNUN

Turnuvada görev yapan Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörlerinden  Soner Açıkyol ve Bahar Yetimoğlu turnuva ile ilgili şunları söyledi:’ turnuvada yarışan sporcularımızın hepsi mücadele etti. 14 kişi ile katıldığımız turnuvada güzel bir sonuç elde ettik. Final müsabakalarında daha güzel sonuçlar alarak okullar müsabakalarını tamamlamak istiyoruz’ dedi.

BAŞKAN PÜSKÜLLÜ VE İLÇE SPOR MÜDÜRÜ TEBRİK ETTİ

Hendek Belediyesi Başkanı sayın İrfan Püsküllü ve İlçe spor müdürü Sayın Feyzullah köstereli turnuvada görev alan Antrenörler Soner Açıkyol ve Bahar Yetimoğlu’nu tebrik ederken  aynı zamanda çocukların okullarının yanı sıra sportif faaliyet gösteren ve başarılı olan çocukları tebrik etti.