Hendek Belediyesi, Osman Gazi Caddesi’nde andezit bordür ve plaktaş ile cep uygulaması yapıyor.

Hendek Belediyesi Osman Gazi Caddesi’nde (Çevre Yolu) trafiği rahatlatmak amacı andezit bordür ve plaktaş kullanarak cep uygulaması yapılıyor. Cadde esnafı, Hendek Belediyesi Başkanı İrfan Püsküllü’ye yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

 Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek’te yaşam standartının her geçen gün arttığına dikkat çekerek”Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Hendek’in daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyoruz. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Hendek” dedi.

 

Hendek Belediyesi tarafından Sarıdede Mahallesi’nde yaya yolu ve asfalt çalışması yapıldı.

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Sarıdede Mahallesi 3024.’üncü sokakta yapılan yaya yolu ve asfalt çalışması tamamlandı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 270 metre uzunluğundaki yolda sağlı sollu 2.5 metre olmak üzere toplam 540 metre yaya yolu çalışması yaptı. Yaya yolu çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte ekipler 7 metre genişliğindeki araç yolunda da sıcak asfalt çalışmasını tamamladı.

Hayırlı olsun

Çalışmaları yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, caddede çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek “ İlçemizin dört bir köşesinde yoğun gayretle çalışıyoruz. Ekiplerimiz yaya yolu çalışmasını tamamladı. Yapılan çalışmalar ile birlikte asfalt öncesi hazırlıklarımız sonrası asfalt çalışmamızı da yaptık. Yeni yeni yapılaşmaların olduğu bölgede sağlı sollu yaya yollarımızı yaparak, bölgede okullarımızın da olması nedeniyle okullar açılmadan önce çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamladık. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun “ dedi.