Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci iftar sonrası bir konuşma yaparak “Yapılan hizmetler sadece benim değil, sizin hizmetlerinizdir. Biz bir aileyiz"dedi.

Hendek  Gençlik Merkezi’nde düzenlenen iftara Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, başkan yardımcıları, daire müdürleri, belediye ve HİMPAŞ personeli aileleri ile birlikte katıldı. İftara belediye personeli tam kadro katıldı. 

“ Biz bir aileyiz “

Başkan İnci iftar sonrası  bir konuşma yaparak “ İlçemizin bugünlere gelmesine, belediyemizin  başarılarına, emeği geçen tüm personelimizi kutluyorum. Bugünkü Hendek’i sizlerle birlikte bu hale getirdik. 1999 seçimlerinde, gelin Hendek’i birlikte yönetelim, dedik. Birlikte yönetmenin en büyük özelliğini ortaya koyduk. Sizlerle birlikte çalışmaktan, sizlerle birlikte Hendek halkına hizmet etmekten mutluyum. Hizmetlerin en güzelini hep birlikte verdik. Geceli gündüzlü çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Bizler halkına hizmet eden bir aile gibiyiz. Yapılan hizmetler sadece benim değil, sizin hizmetlerinizdir. İlçemizin en üst seviyelere çıkarak çitasının yükselmesinde hepinizin emeği büyüktür. İnşallah daha birçok eserlere sizlerle birlikte imza atacağız. Hepinize teşekkür ediyorum “ Dedi.