Hendek İnşaat Tadilat
 

Yetenek Sizsiniz'e Katılan Hendek Gençlik Orkestrası'ndan Mükemmel PerformansYetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılan Hendek Gençlik Orkestrası, Tuttu Fırlattı Kalbimi isimli parçayı seslendirdi.Yetenek Sİzsiniz'in son bölümüne katılan Hendek Gençlik Orkestrası birçok enstrüman ile Gökçe'nin Tuttu Fırlattı Kalbimi şarkısını çaldı. Saksafonlarla şarkıyı çok başarılı bir şekilde çalan ekip salondan bol bol alkış aldı.Yetenek Sİzsiniz'in son bölümüne katılan Hendek Gençlik Orkestrası birçok enstrüman ile Gökçe'nin Tuttu Fırlattı Kalbimi şarkısını çaldı. Saksafonlarla şarkıyı çok başarılı bir şekilde çalan ekip salondan bol bol alkış aldı.Sakarya'dan Yetenek Sizsiniz'e katılan yarışmacıları Hülya Avşar çok beğendiğini söyledi. Eser Yenenler'de yarışmacıların yaşlarının çok küçük olmasına rağmen güzel bir performans sergilediklerini söyledi.

Yetenek Sizsiniz'e Katılan Hendek Gençlik Orkestrası'ndan Mükemmel Performans.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılan Hendek Gençlik Orkestrası, Tuttu Fırlattı Kalbimi isimli parçayı seslendirdi.

Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne katılan Hendek Gençlik Orkestrası birçok enstrüman ile Gökçe'nin Tuttu Fırlattı Kalbimi şarkısını çaldı. Saksafonlarla şarkıyı çok başarılı bir şekilde çalan ekip salondan bol bol alkış aldı.

Yetenek Sİzsiniz'in son bölümüne katılan Hendek Gençlik Orkestrası birçok enstrüman ile Gökçe'nin Tuttu Fırlattı Kalbimi şarkısını çaldı. Saksafonlarla şarkıyı çok başarılı bir şekilde çalan ekip salondan bol bol alkış aldı.

Sakarya'dan Yetenek Sizsiniz'e katılan yarışmacıları Hülya Avşar çok beğendiğini söyledi. Eser Yenenler'de yarışmacıların yaşlarının çok küçük olmasına rağmen güzel bir performans sergilediklerini söyledi.