Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Anadolu Lisesi ‘Üçü Bir Arada Sanat’ Resim-Müzik ve Şiir programı Hendek Belediye Ticaret Merkezi Konferans salonunda gerçekleşti.

Üçü bir arada sanat programına Kaymakam Mustafa Ayhan,Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yaşartürk, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz Şişman, Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Akbulut, Okul Müdürleri, Öğretmenler,Öğrenciler ve veliler katıldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen Üçü Bir Arada sanat programı öncesi öğrencilerin hazırladığı Resim Sergisi açılışı yapıldı.Kaymakam Mustafa Ayhan ve beraberindekiler Resim sergisini gezmelerin ardından Müzik ve Şiir programına geçildi.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Okul Müdürü Hüseyin Akbulut gecenin mana ve önemini anlatan bir konuşma yaparak emeği geçen herkese teşekkür etti.

Programda Resim Öğretmeni Fatma Yar,Müzik Öğretmeni Tuba Işık ve Edebiyat Öğretmeni Hakan Öztürk önderliğinde  Öğrenciler birbirinden güzel şiirler ve türküler okudular.

‘ Baba Uyan’ şiirini okuyan Gamze Çamurlu salonda ki dinleyenleri gözyaşlarına boğdu. Muhammet Çelik ve Okul Müdür Yardımcısı Bilal Gürhan’ın okuduğu şiirler büyük alkış aldı.

Program Okul korosunun birbirinden güzel türküler okumasının ardından son buldu.

Program sonunda Kaymakam Mustafa Ayhan programı hazırlayan Resim Öğretmeni Fatma Yar,Müzik Öğretmeni Tuba Işık ve Edebiyat Öğretmeni Hakan Öztürk’e çiçek takdim etti.