Hendek Vadi Emlak
Hendek Anadolu lisesi Okul salonunda 6 adayın kıyasıya çekiştiği seçimlerde Emre Rıdvan Demirel Okul öğrenci Başkanı oldu.

Yapılan Okul Öğrenci Başkanlığı seçimlerinde Emre Rıdvan Demirel,Oğuz Silinmez,Burak Baş, Numan Başaran, Mustafa Kaya ve Can Gedik aday oldu.

Hendek Anadolu Lisesi salonunda kurulan iki sandıkta 385 öğrenci oy kullandı.Sayımların yapılmasının ardından 122 oy alan Emre Rıdvan Demirel Okul Öğrenci Başkanı oldu.dört oyun geçersiz sayıldığı seçimlerde Mustafa Kaya 90,Numan Başaran 81, Oğuz Silinmez 14, Burak Baş 4 Can Gedik ise 70 oy aldı.

Alınacak olan kararlar lehimize olacaktır sloganı ile Okul Öğrenci Başkanlığına seçilen Emre Rıdvan Demirel “Arkadaşlarım bu göreve beni layık görerek seçtiler.Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.Okulumuz için gerekli olan çalışmalarımızı hep birlikte yapacağız.2012-2013 Eğitim dönemi itibari ile okulumuzu ilçemizde ve ilimizde en iyi şekilde temsil edeceğime yürekten inanıyorum” dedi.

Seçim kurulu Başkanı Halil Genç ise “Demokrasinin gereği olan seçimlerde okulumuz olarak öğrencilerimizin kendilerini ifade edebilme ve öz güvenlerini sağlama adına en güzel şekilde oy kullanarak yerine getirdiler.Gündemde olan 18 yaş seçilme hakkının yasalaşması ile birlikte bu göreve hazır olduklarını da göstermiş olan öğrencilerimize teşekkür ediyorum “dedi.

Hendek Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Akbulut ise öğrencilerimize güveniyorum.Yarının idarecileri olacak olan öğrencilerimize bu görevi layıki ile yerine getirdikleri için teşekkür ediyorum diyerek seçilen Öğrenci Başkanı ve adayları kutladı.