Hendek Vadi Emlak
Hendek Anadolu Lisesi Gençler Voleybol Türkiye Şampiyonası’nda yarı finale yükseldi

 İlimizi Türkiye şampiyonasında temsil eden Hendek Anadolu Lisesi, Bilecik Grubu’nda ki maçları tamamladı. Kütahya Spor Lisesi’ni de 3-0’lık skorla geçen İdris Demir’in öğrencileri Türkiye Şampiyonası’nda yarı final grubuna adını yazdırdı.

 GRUPLAR TAMAM

Gençler Voleybol Türkiye Şampiyonası’nda Hendek Anadolu Lisesi rüzgarı esiyor. Bilecik’te düzenlenen grup müsabakalarında dün üçüncü maçına çıkan İdris Demir’in öğrencileri Kütahya Spor Lisesi ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında çok rahat bir oyun sergileyen Hendek Anadolu Lisesi 25-15, 25-16 ve 27-20’lik setlerle salondan 3-0 galip ayrıldı.

YARI FİNAL VİZESİ

Bilecik Grubu’nu yenilmeden noktalayan Hendek Anadolu Lisesi adını Türkiye Şampiyonası’nda yarı final grubuna yazdırdı. 28 Şubat-1 Mart tarihleri arasında yapılacak olan yarı final müsabakalarının yeri daha sonra belli olacak. Yarı final müsabakalarının Tekidağ ya da Sinop illerinde düzenlenmesi bekleniyor.

DEMİR MUTLU

İlimizde voleybolun başarılı antrenörü İdris Demir, Hendek Anadolu Lisesi ile şampiyonluğa koşuyor. Tecrübeli antrenör Türkiye Şampiyonası’nda iyi bir grafik çizdiklerini belirterek, “Her şey istediğimiz gibi gidiyor. Yarı finale kaldığımız için mutluyuz. İnşallah şampiyonluğa ulaşacağız. Sporcularımı kutluyorum” şeklinde konuştu.