Hendek Vadi Emlak
Hendek Anadolu Lisesinde 29 öğrenciye Soyağacı derneği başkanı tarafından Bayram öncesi giysi ve ayakkabı yardımı yapıldı.

Hendek Anadolu Lisesi Okul aile birliği başkanı Osman Ayar ve Okul Müdürü Necati Tan’ın İstanbul’da faaliyet gösteren SOYAĞACI Derneği Başkanı Haydar Duran ile temasa geçmesinin ardından öğrencilere giyim yardımı yapıldı.

SOYAĞACI Derneği Başkanı Haydar Duran , Hendek Anadolu lisesinde ihtiyaç sahibi öğrencilerin tespitinin ardından 29 öğrenciye giyim ve ayakkabı yardımı yaptı.Duran ayrıca Okul ihtiyaçlarında kullanılmak üzere 700 tl nakdi bağışta bulundu.

Hendek Anadolu Lisesi Müdürü Necati Tan ve Okul Aile Birliği Başkanı Osman Ayar bayram öncesi yapılan yardımınçok isabetli olduğunu ve çocukların mutluluğunun hiç birşeye değişilmeyeceğini belirterek Duran’a teşekkür ettiler.

Bayram öncesi böyle güzel bir projede yer almaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden SOYAĞACI Derneği Başkanı Haydar Duran “ Bu projede öncülük yapabilmek,bunu yaşamak ve yaşatabilmekten dolayı hem mutlu hem gururluyum.Zamanında yapılması daha anlamlı olmakla birlikte okuyup öğrenmenin yaşı ve zamanı olmadığı düşüncemi paylaşmak istiyorum.Teşvik ve tavsiyelerin sonucunda bir çok kişi ileri yaşlarda okuduve başardı.Son söz olarak okumak,okumak ve yine okumaktır.Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum “dedi.

SOYACAĞI Derneği Başkanı Haydar Duran tarafından 29 öğrenciye giyim ve ayakkabıları teslim edildi.