Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Anadolu Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü ile Okul Aile Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Okul Çayı ve Müzik Şöleni’ büyük coşkuya sahne oldu. Veliler ve öğrenciler doyasıya eğlendi.

Hendek Anadolu Lisesi’nin ‘Okul Çayı ve Müzik Şöleni’ belediye sosyal tesislerinde yapıldı. Programa Okul Müdür Hüseyin Akbulut, müdür yardımcıları, öğretmenler, veliler ve öğrencilerle birlikte AKP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun da katıldı. Okul Müdürü Akbulut, “Böyle güzel programlarda bir araya gelerek birlik ve beraberlik ruhunu canlı tutmaya çalışıyoruz” dedi.

Birlik ve beraberlik

Müdürü Akbulut, “Öğrencilerimizin kendilerini bu tür sosyal aktivitelerle ifade edebilmesi ve onların daha çok sosyal aktiviteler içerisinde olması için çalışmalarımız sürüyor. Böyle güzel programları tüm velilerimizin desteklemesi gerekiyor. Bu tür sosyal aktiviteler öğrencilerimizi sokaktan ve kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğu gibi yeteneklerini de ortaya çıkarmış oluyorlar. Bizlere destek veren ilçe esnafımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karadeniz fırtınası

Konuşmaların ardından salonu dolduran veliler ve öğrenciler, müzik öğretmeni Tuba Işık yönetiminde 17 öğrenciden oluşan ‘Hal Grubu’nun verdiği konserle doyasıya eğlendi. Daha sonra yapılan çekilişle çeşitli hediyeler dağıtıldı. Karadeniz müziğinin güzel sesi Meryem Akyüz de programda sahne aldı. Söylediği şarkılarla veli ve öğrencileri coşturan Akyüz, katılımcılardan bol bol alkış aldı. Sahneye çıkan veli ve öğrenciler dans edip stres attı.

 Not : Haberimiz 20 Mart Salı günü (Yarın) Sakarya Yenihaber Gazetesinde çıkacak.Bayilerden alabilirsiniz...