Hendek Vadi Emlak
Bursa Ticaret Meslek Lisesi ile karşılaşan temsilcimiz, ikinci maçını da kazandı

Tekirdağ’da yapılan Voleybol Yarı Final Müsabakaları’nda Hendek Anadolu Lisesi, ikinci maçında Bursa Ticaret Meslek Lisesi’ni 3-1 yendi. Bu galibiyetle 2’de 2 yapan temsilcimiz, yarı finalinde çapraz maçını garantiledi.Hendek Anadolu Lisesi, İstanbul Özel Doğa Koleji ile oynayacağı karşılaşma sonucuna göre diğer gruptan İstanbul Tuna Lisesi yada Ankara Özel Ayşekadın Okulları takımlarından biri ile Çapraz maçı müsabakası oynayacak.Bu müsabakayı kazandığı takdirde Hendek Anadolu Lisesi Türkiye’de ilk 8’e kalan takımlar arasında yerini alacak.

Hendek Anadolu Lisesi, Tekirdağ’da yapılan Voleybol Yarı Final Müsabakaları’nda ikinci maçını Bursa Ticaret Meslek Lisesi ile oynadı. Rakibi önünde temsilcimiz yenim duruma düşmesine karşın 25-19, 25-15 ve 25-20’lik setlerle salondan 3-1 galip ayrıldı. Bu sonuçla yarı finaline çıkmayı garantileyen Hendek Anadolu Lisesi, üçüncü maçında İstanbul Doğa Koleji ile karşılaşacak.

Voleybol Yarı Final Müsabakalarında çapraz eşleşmeye  kalarak ilk amaçlarına ulaştıklarını belirten Antrenör İdris Demir, grup birinciliği için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Antrenör Demir, “İlk grup maçlarını geçmeyi başardık. Şimdi önümüzde çapraz eşleşme müsabakası var. Şampiyonluk için işimiz kolay değil. Ama biz bunu başarmak için elimizden geleni yapacağız” ifadesini kullandı.