Hendek İnşaat Tadilat
Tekirdağ’da gruplarda Hendek Anadolu Lisesi, ilk maçına galibiyetle başladı

Tekirdağ'da Voleybol Grup Müsabakaları’nda ilimizi temsil eden Hendek Anadolu Lisesi, ilk maçında Karşıyaka Koleji ile karşılaştı. Temsilcimiz salondan rahat bir oyun sonunda 3-0’lık sonuçla galip geldi.

Hendek Anadolu Lisesi, Tekirdağ'da Voleybol Türkiye Şampiyonası Yarı final Grup Müsabakaları’nda ilk maçında Karşıyaka Koleji ile karşılaştı. Grubun favorisi konumunda olan temsilcimiz, rakibi önünde salondan 25-22, 25-20 ve 25-17’lik sonuçla 3-0 galip gelmeyi başardı. Grupta önemli bir engeli aşmayı başaran Hendek Anadolu Lisesi, ikinci maçında bugün Bursa Ticaret Endüstri Meslek Lisesi ile karşılaşacak Temsilcimiz bu maçı kazanması halinde grup birinciliği yolunda önemli bir adım atmış olacak.

Karşıyaka Koleji karşısında öğrencilerinin oynadığı oyundan son derece memnun olduğunu belirten Hendek Anadolu Lisesi Antrenörü İdris Demir, önemli bir engeli aştıklarını söyledi. Demir, “Rakibimiz önünde son derece iyi konsantre olduk. Böyle olunca da zorlanmadan bir maçı kazandık. Grubu birinci bitirme konusunda en önemli rakiplerimizden birisini geçmeyi başardık. Kalan maçlarımızı da aynı ciddiyetle oynayarak grup birinciliğini elde edeceğimize inanıyorum” ifadesini kullandı.